+90 332 342 71 36 info@kontekmakine.com.tr
Sosyal Medyada Takip Edin

HAKKIMIZDA

Müşterilerden alınan teknik resim veya numunelere göre talep edilen ürünler için malzeme tedariği, talaşlı üretim,yüzey işlemleri, montaj işçiliği, kalite kontrol ve lojistik hizmetlerini organize etmekteyiz.

 

Faaliyet gösterdiğimiz sektördeki edindiğimiz tecrübe, uzman kadromuz ve birlikte çalışma içerisinde olduğumuz tedarikçilerle müşterilerimizin ihtiyaçlarını en uygun maliyetle, istenilen kalitede ve sürede tedarik etmekteyiz.


Sunduğumuz hizmetle müşterilerimizin maliyet avantajı elde ederek rakiplerine karşı bir adım önde olmasını mümkün kılıyoruz.

Otomotiv, enerji, makine imalatı, madencilik, denizcilik, pompa ve vana imalatı ve demir-çelik sektöründe faaliyet gösteren firmalar başlıca müşterilerimizi oluşturmaktadır

 

Başlıca tedarik ettiğimiz malzemeler gri dökme demir, küresel grafitli dökme demir, düşük ve yüksek alaşımlı çelik döküm, alüminyum döküm, sıcak dövme çelik, çelik boru ve çubuk malzemelerdir. Malzemelerde yüksek kalitenin yanı sıra işçilik için en uygun türleri tercih etmekteyiz. Dökme demirler ve çelik malzemelerde gerekli standartların bulunmasına özen göstermekteyiz. Bu tür malzemelerde esneklik, dayanıklılık ve aşınmaya karşı korumanın yanı sıra yük kapasitesi önemli kısımlardır. Tedarik edilirken bu tür detaylara gerekli hassasiyeti korumaktayız.

 

Bütün ürünler için malzeme sertifikaları, ölçüsel kontrol raporları ve müşteri istekleri doğrultusunda tahribatlı ve tahribatsız muayeneler ve üç boyutlu koordinat ölçümü yapılmaktadır.  Ürünler için gerekli kontroller tamamlanmadan işlem yapılmaz. Çeşitli muayeneler ve ölçümlerin sonucuna dikkat edilerek işlem yapılır. Bu sayede mağduriyet oluşturabilecek durumların önüne geçilir.

 

Müşteri istek ve beklentilerini ön planda tutan firmamız bu doğrultuda kendini geliştirmekte ve koşulsuz müşteri memnuniyeti elde etmeyi hedeflemektedir.

 

 

ÜRETİM KAPASİTESİ

 

 

 

ÜRÜN GRUPLARI

 

 

 

FAALİYET ALANLARI